می‌خندیم و می‌خندیم و می‌خندیم

393W2272

هر وقت این عکس رو می‌بینم از ته دلم لذت می‌برم. خدا رو شکر می‌کنم که نعمتی مثل خنداندن مردم را بهمون داد تا بتونیم علاوه بر کارهایی که می‌کنیم مردم رو هم بخندونیم. این عکس در جشن تولد دهمین سال دوربین.نت گرفته شده است. وقتی که اجازه گرفتیم در مراسم بخندانیم و بخندیم و شادی به وجود آوریم… و خدا رو شکر خنده‌های دوستان روحیه‌مان را چند برابر کرد و نمره قبولی را هم در آن مراسم گرفتیم.
فرقی هم ندارد دشمنان و بد ذاتان و خنده‌گریزان چه می‌گویند و چه‌ها می‌کنند و … ما کارمان را می‌کنیم و در کنارش لذت می‌بریم اگر لب‌های انسانی را به خنده باز کنیم…
ممنون از دوستانی که در ساخت کلیپ‌ها و مراسم کمک بودند.
عکس : حسین اسماعیلی

سه‌شنبه‌های دوربین.نتی

1738196_593754664029388_206

دو هفته‌ای است که برنامه سه‌شنبه‌های دوست‌داشتنی در دوربین.نت اجرا می‌شود. برنامه‌هایی که یکی از عکاسان به کلاس می‌آید و از تجربه‌هایش در کلاس حرف می‌زند. دو هفته گذشته کلاس خیلی خوبی داشتیم و امیدوارم همچنان این برنامه سه‌شنبه‌ها تداوم داشته باشد و بتونیم تجربه‌های خوب و نابی به دست بیاریم. ممنون از کسانی که درخواستمون رو قبول می‌کنند.

+ برنامه سه‌شنبه اول با سروش جوادیان
+ برنامه سه‌شنبه دوم با احسان قنبری‌فرد

پوست‌اندازی صفحه اول سایت

web
صفحه اول دوربین.نت رو عوض کردیم. سعی کردیم به جای یه صفحه اول که هیچ اتفاقی توش نمی‌افتاد از صفحه اولی به روز و زیبا استفاده کنیم. انشالله که مورد مقبول واقع شود. در این صفحه اول ۱۰ اتفاق اخیر دوربین.نت با لینک و عکس به نمایش درمی‌آید و مخاطب خیلی سریع می‌تواند در جریان ده رویداد اخیر دوربین.نت قرار گیرد.
+ صفحه اول دوربین.نت