برگزاری نشست عکاسی با موبایل

3shanbe-1

الهام صالح/ دوربین.نت علاقه مندان فوتبال در حال شادمانی باشند، یا طوفان در حال وقوع، تفاوتی ندارد. در هر صورت مردم مشغول به عکاسی اند. آن ها عکاس حرفه ای نیستند، فقط عکاسی را دوست دارند. شاید هم می خواهند رویدادها را به ثبت برسانند. حالا همه عکاس شده اند. تلفن های همراه این امکان را برای آن ها فراهم کرده. عکاسی با تلفن های همراه هم آسان است و هم چند سالی است که همه گیر شده، آنقدر که گاهی تعداد ثبت کنندگان وقایع با تلفن همراه، خیلی بیشتر از عکاسان حرفه ای است. به همیل دلیل «عکاسی با تلفن همراه» به عنوان موضوع ششمین سه شنبه دوست داشتنی دوربین.نت انتخاب شد. سه شنبه سوم تیر، «احسان رافتی» در مرکز مشارکت های فرهنگی و هنری شهرداری تهران، مهمان برنامه سه شنبه دوست داشتنی دوربین.نت بود. این بار، مهمان و میزبان یکی شدند. برخی از نکات مطرح شده در این نشست به این شرح است.

ادامه مطلب را بخوانید

مدیر جدید دوربین.نت مشخص شد

P1010709

در جلسه هیات مدیره دوربین.نت مدیر جدید این سایت مشخص شد.

در جلسه شب گذشته هیات مدیره دوربین.نت برای انتخاب مدیر جدید این سایت، احسان رافتی برای سومین بار متوالی برای دو سال آینده مدیر دوربین.نت شد.

در این جلسه که ساعت ۲۰ شروع و نزدیک به ساعت ۲۴ به اتمام رسید ابتدا مشکلات و انتقادات به دوربین.نت مطرح شد و اعضا به بررسی آن‌ها پرداختند و قرار شد در جلسه بعدی راه‌کاری آن نیز توسط اعضای هیات مدیره پیشنهاد و بررسی شود. در انتها نیز رای‌گیری انجام شد و تمام اعضای هیات مدیره دوباره احسان رافتی را انتخاب کردند و قرار شد در جلسه بعدی برنامه‌های دوساله آینده دوربین.نت توسط مدیر جدید اعلام شود تا با تصویب آن در هیات مدیره نهایی شود.

به نام خدا

در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ جلسه هیات مدیره دوربین.نت در دفتر دوربین.نت جهت انتخاب مدیر آژانس عکس دوربین.نت تشکیل گردید که در پایان ضمن تشکرو قدردانی از آقای احسان رافتی برای دو سال آینده نیز ایشان با اکثریت آرا مجددا انتخاب گردید امیدوارم طبق روال گذشه با به کارگیری از نیروهای توان‌مند و خلاقیت‌های خود باعث رونق بیشتر دوربین.نت بشوند.

اعضا
حمیدرضا معدنی، منصور ملکی، محمد نوروزی، سیاوش حبیب‌الهی و احسان رافتی

می‌خندیم و می‌خندیم و می‌خندیم

393W2272

هر وقت این عکس رو می‌بینم از ته دلم لذت می‌برم. خدا رو شکر می‌کنم که نعمتی مثل خنداندن مردم را بهمون داد تا بتونیم علاوه بر کارهایی که می‌کنیم مردم رو هم بخندونیم. این عکس در جشن تولد دهمین سال دوربین.نت گرفته شده است. وقتی که اجازه گرفتیم در مراسم بخندانیم و بخندیم و شادی به وجود آوریم… و خدا رو شکر خنده‌های دوستان روحیه‌مان را چند برابر کرد و نمره قبولی را هم در آن مراسم گرفتیم.
فرقی هم ندارد دشمنان و بد ذاتان و خنده‌گریزان چه می‌گویند و چه‌ها می‌کنند و … ما کارمان را می‌کنیم و در کنارش لذت می‌بریم اگر لب‌های انسانی را به خنده باز کنیم…
ممنون از دوستانی که در ساخت کلیپ‌ها و مراسم کمک بودند.
عکس : حسین اسماعیلی