می‌خوام شوخی نکنی …

shokhi

اولین و دومین ( عبارت روی جلد ) مجموعه “شوخی کردم” مهران مدیری رو امروز علی‌رغم این‌که بعد از قهوه تلخ قول داده بودم از مهران مدیری کاری نخرم، خریدم تا شاید یه اتفاق تازه و جدید از مهران مدیری ببینم اما فقط افسوس خوردم برای پولی که هدر کردم. می‌تونم بگم ضعیف‌ترین مجموعه طنزی که می‌شد رو دیدم .

مجموعه شامل ۶،۷ آیتم طنز خیلی معمولی و به روز بود. طنزهای معمولی که این روزها مردم عام هم نمونه‌اش را ورد زبان دارند و در هر مجلسی چند تایش گفته می‌شود. طنزهایی مثل دو زنه بودن مردان، ارزان بودن دلار مقابل ریال، اخبار با خبرهای برعکس، دروغ‌گویی در جامعه، راه انداختن یک شایعه و باور کردنش توسط کسی که شایعه راه انداخته و شوخی دسته چندم با تلویزیون‌های آن وره آبی و … باعث شد کاملا از دیدن شماره‌های آینده این مجموعه پشیمون شم.

هر قسمت هم نهایت ۳۰ دقیقه رو رسما یه دهن‌کجی می‌دونم. دو تا نیم‌ساعت پر کردن به ضرب چند آیتم موسیقی و یک کلیپ شهری واقعا ارزش خریدن و پرداخت ۵۴ هزارتومان رو داره ؟ ( گفته می‌شود این مجموعه ۱۸ قسمت است ).

این ۳۰ دقیقه هم هر کدام سه چهار آیتم پخش موسیقی به صورت جدی دارد که به طور حتم اگر قرار بود کنسرت موسیقی ببینیم آیتم‌های خیلی بهتری برای خرید کنسرت موسیقی بود …

یا کلیپ چند دقیقه ای از سطح شهر که صحنه‌هایی بود از خیابان‌های شهر تهران، مغازه‌ها، تخفیف‌ها و مردم و …

واقعا از امشب دو دستی می‌چسبم به خنده‌بازار که به مراتب خیلی خیلی بهتر و عالی‌تر از مجموعه جدید مهران خان مدیری دارد عمل می‌کند… حیف این همه بازیگر … حیف … حیف …

 

 

3 نظر برای ”می‌خوام شوخی نکنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *